Przejazd na imprezę rodzinną lub okolicznościową, wycieczka większą grupą, wspólny wyjazd przyjaciół na koncert i wiele innych okazji w komfortowych, bezpiecznych warunkach z kierowcami godnymi zaufania – dzięki Oes Transport to nie sen, a rzeczywistość.


Wynajem Busów Zakopane

Raz, dwa, trzy wsiadasz i ty!Rosnące zainteresowanie naszych klientów przejazdami grupowymi zaowocowało, iż proponowana przez nas oferta zawiera szeroki wachlarz busów do wynajęcia w Krakowie, Zakopanem czy Wieliczce. Wszystkie dostępne pojazdy to nowoczesne busy mieszczące od 8 do 20 miejsc plus 1 pilot.

Atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo i komfort

Oddając do Państwa dyspozycji nasze pojazdy zależy nam przede wszystkim na tym, by podróż przebiegła bezproblemowo i w jak najwyższym komforcie. Dlatego w naszej propozycji znajdują się nowoczesnej generacji busy Zakopane najlepszych marek, jak VW, Renault oraz Mercedes-Benz. Regularny przegląd najmowanych przez nas pojazdów to dla nas bezdyskusyjny obowiązek, natomiast wyposażenie ich w wszelkie udogodnienia oraz profesjonalnego i wyszkolonego kierowcę to czysta przyjemność. Pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja, uchylane fotele oraz tapicerka dywanowa to niezbędne wyposażenie każdego busa Kraków do wynajęcia w Oes Transport. Modele Mercedes-Benz dodatkowo zawierają audio-video/DVD. Ceny rezerwacji pojazdów za pośrednictwem naszej Firmy są atrakcyjnie i dostosowywane indywidualnie do każdego klienta.

 

Wynajem Busów Wieliczka

Frontem do klienta!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy podróż w obie strony pod dowolny adres. Jesteśmy zawsze chętni do pomocy oraz punktualni.

Wygoda od pierwszego momentu

W Oes Transport równie wygodna jak jazda wynajmowanymi busami Wieliczka jest i sama ich rezerwacja. Wypełnij formularz klikając w przycisk u dołu strony. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, zostanie przygotowana indywidualna oferta dla Ciebie, którą przedstawi Ci nasz pracownik.

Zapraszamy i życzymy miłej jazdy!