Rozsiądź się w niewiarygodnie wygodnych, przestronnych i uchylnych fotelach, zapnij bezpiecznie pasy, zrelaksuj się z audio-video/ DVD i ciesz się podróżą w autobusach Oes Transport. Uwaga! Po wynajęciu naszego autokaru już żaden inny przejazd nie będzie tak przyjemny

Dowieziemy naszego klienta wszędzie!

Organizujemy przejazdy zarówno na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju. Oferujemy szeroką paletę usług transportowych, rozpoczynając od zorganizowanych wycieczek a kończąc na przejazdach wahadłowych. Szczegółową propozycję wynajmu autokarów w Krakowie, Zakopanem czy Wieliczce znajdziecie Państwo na stronie główniej naszej Firmy.

Przede wszystkim wysoka jakość

Oferujemy Państwu wynajem autokarów marki Mercedes Tourismo. Przywołany pojazd obejmuje 52 miejsca plus 1 pilot. Autokar wyposażony jest w najwyżej jakości detale gwarantujące bezpieczną oraz w możliwie jak najlepszych i komfortowych warunkach podróż. Profesjonalne podejście do klienta potwierdzają uzyskane przez naszą Firmę certyfikaty, uprawnienia oraz zezwolenia. Dbając o Państwa bezpieczeństwo podczas podróży autokary oddawane do wynajęcia poddawane są systematycznym kontrolom technicznym a nasi kierowcy zostali przeszkoleni tak, by wykonywać jak najwyższej jakości pracę.

Tam gdzie nasz klient, tam i my

Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów, dlatego oferujemy Państwu możliwość podstawienia zarezerwowanego autobusu na wskazane wcześniej miejsce. Gwartujemy punktualność oraz pomoc organizacyjną!

Rezerwacja w minutę

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów nie tylko pod kątem samego wynajmu pojazdów, ale również szybkiej i przejrzystej rezerwacji. Klikając w przycisk u dołu strony należy wypełnić krótki formularz. Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie, dlatego też po dokonaniu przez Państwa rejestracji nasz pracownik bezpośrednio skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty wynajmu autokaru dostosowanej indywidualnie do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy i życzymy miłej jazdy!