Nasze samochody oraz doświadczeni kierowcy zapewnią bezpieczną podróż Waszym dzieciom w drodze na obozy, zielone szkoły, wycieczki szkolne, ferie zimowe, zawody oraz wystawy.
Jeśli poszukują Państwo kompetentnej, profesjonalnej oraz doświadczonej usługi w zakresie szeroko pojętego przewozu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bezpieczeństwo podróży jest naszym priorytetem dlatego oferujemy wynajem autokarów i busów dla szkół w Krakowie. Znając odpowiedzialność nasi doświadczeni oraz wyszkoleni kierowcy potrafią zapewnić Państwa dzieciom spokojną wycieczkę. Nasze samochody są regularnie sprawdzane i kontrolowane technicznie. Dbamy o każdy szczegół. Już wiele firm, szkół, uczelni zaufało nam. Jesteśmy rzetelnym przedsiębiorcą przewozowym, dostępnym według Państwa wymagań. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz zezwolenia. Wycieczki z udziałem dzieci są dla Nas najważniejszą usługą, dlatego podchodzimy do tego w pełni profesjonalnie i odpowiedzialnie. Zależy Nam na komfortowej oraz bezpiecznej podróży. Kompleksowością naszych usług zapewniamy najwyższą jakość.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych krajowych oraz międzynarodowych. Zapraszamy również do nawiązania jednorazowej lub stałej współpracy szkoły, gimnazja, uczelnie w zakresie przewozu grup na wycieczki, pokazy, szkolenia, ćwiczenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą przewozową i do skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieję ze nasz transport spełni również Państwa oczekiwania – co pozwoli nam na stałą współpracę oraz rabaty dla stałych klientów.

Siedziba firmy znajduję się w Krakowie, jednak działamy na terenie całej Małopolski.