Wyjazdy narciarskie skierowane są do osób, które całe lato czekają na zimowe szaleństwo. My Państwu pozwolimy skorzystać z niego w pełni nie martwiąc się o czas oraz dojazd do wybranych miejsc! Nasze pojazdy czekają przygotowane do Państwa dyspozycji!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi transportowe związane z wyjazdami narciarskimi oraz snowboardowym na stoki znajdujące się na terenie Polski jak również za granicą. Dojazd na taką imprezę nie będzie już problemem! Warto taki wyjazd pozostawić profesjonalistom. Nasi doświadczeni kierowcy zawiozą Państwa w każde miejsce. Posiadamy niezbędne licencje i certyfikaty na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Żadna trasa ani pora roku Nas nie zaskoczy! Jesteśmy przygotowani na wszystko!

Do Państwa dyspozycji oddajemy pojazdy bardzo komfortowe o wysokim standardzie. W zależności od liczebności grupy posiadamy:

  • minibusy 8 -osobowe marki Renault Trafic oraz VW T4,
  • busy 20-osobowe marki Mercedes-Benz
  • jak również dla większych grup autokar 43- osobowy marki Solbus ST11.

Istnieje również możliwość wcześniejszego oglądnięcia pojazdów, które znajdują się w Krakowie. Zapewniamy o naszym profesjonalizmie, punktualności oraz solidności. W swojej ofercie posiadamy konkurencyjne ceny, które zawsze podlegają negocjacji! Jeśli są Państwo zainteresowani wystarczy tylko wysłać formularz zgłoszeniowy a My się z Państwem skontaktujemy i uzgodnimy cenę!