Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wynajmu samochodów w Krakowie na wyjazdy związane z przysięgą!
Jeżeli poszukują Państwo firmy, która zapewni Wam przystępne ceny, komfortowe samochody, dyspozycyjność aut i kierowców, bezpieczeństwo podróży – zapraszamy do Nas!

Jesteśmy całkowicie dostosowani do Państwa potrzeb i wymagań. Wiemy co jest niezbędne podczas wyjazdów związanych z przysięgą. My zadbamy o Państwa przyjazd i powrót tak aby spełnić Państwa oczekiwania. Posiadamy bardzo zróżnicowany tabor w zależność od zapotrzebowania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy limuzyny marki Audi A6, minibusy dla grup 8 osobowych, busy dla grup 20 osobowych oraz dla większych grup autokary mieszczące 43 osoby. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem. Nasi doświadczeni kierowcy wykazują się bardzo wysoką kulturą osobistą. Zapewniamy o świadczeniu naszych usług na najwyższym poziomie. A nasze ceny zachęcą Państwa do wynajęcia naszej firmy transportowej – ponieważ dla nas zadowolenie klienta jest najcenniejsze.

Aby przekonać się o naszych korzystnych cenach wystarczy tylko wysłać formularz zgłoszeniowy, a my przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę. U nas również istnieje możliwość przed podjęciem decyzji oglądnięcia naszych samochodów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!