Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty transportowej podczas wyjazdu na wszelkiego rodzaju koncerty! Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Problem transportu na masowe imprezy rozwiążemy za Państwa! Nasi kierowcy zapewnią Państwu bezpieczną oraz komfortową podróż! Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta!

Jako przedsiębiorcy świadczący usługi szeroko pojętego transportu zapewniając dla grup dojazdy na różnego rodzaju masowe imprezy, takie jak wyjazdy na koncerty Kraków. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i klimatyzowane samochody. Wszystkie nasze samochody podlegają regularnym kontrolom przed każdym wyjazdem. W naszym zróżnicowanym taborze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. U nas znajdą Państwo pojazdy dla mniejszych grup minibusy marki Mercedes-Benz mieszczący 8 osób, dla większych 20 – osobowych grup zapewniamy busy również Marki Mercedes-Benz, VW oraz Renault, jak również autokary marki Solbus przeznaczone dla grup 43-osobowych.
Doświadczeni i przygotowani kierowcy zapewnią miłą i bezpieczną podróż. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia zarówno na krajowy jak i międzynarodowy przewóz osób. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeniowego w celu poznania wyceny naszych usług, które są bardzo korzystne, a dla stałych klientów gwarantujemy dodatkowe rabaty!