Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej oraz kompleksowej usługi związanej z wynajmem samochodów wraz z kierowcą na wyjazdy firmowe w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jako firma transportowa świadczymy usługi dla małych, średnich oraz dużych firm poszukujących odpowiedzialnego przedsiębiorcy z zakresu transportu osób na terenie całego kraju jak również za granicą. Siedziba naszej firmy znajduję się w Morawicy k/Krakowa jednak przyjedziemy do Państwa wedle życzenia!

Z nami poznają Państwo nową jakość podróżowania! Zapewniamy kompleksowe usługi według Państwa życzenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde kolejne zlecenie jest dla nas wyzwaniem dlatego jesteśmy przygotowani! Nasi kierowcy zawiozą Państwa na miejsce. Nasz tabor obejmuje szereg samochodów dostosowanych do Państwa potrzeb. Transport na wyjazdy firmowe nie będzie już problemem. Nasze pojazdy są nowoczesne, komfortowe oraz w pełni sprawne technicznie – podlegają ciągłym kontrolom przed każdym wyjazdem a nasi kierowcy zapewnią bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Zabierzemy Państwa w każdy zakątek Polski jak również Unii Europejskiej ponieważ posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia na świadczenie naszych usług za granicą. Dodatkowym naszym atutem są ceny.

Do każdego klienta jak również usługi podchodzimy indywidualnie dlatego zapraszamy do skorzystania z niezobowiązującego formularza, który pozwoli Nam na dokładne wyliczenie usługi. Również u Nas przed podjęciem ostatecznej decyzji istnieje możliwość wcześniejszego oglądnięcia pojazdów! Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy jednorazowej jak również stałej – ponieważ dla stałych klientów przewidujemy dodatkowe rabaty!