Nasza firma OES TRANSPORT pragnie przedstawić Państwu szeroki wachlarz usług w organizowaniu przewozów dla dzieci i młodzieży oraz innych grup na wszelkiego rodzaju wycieczki, wyjazdy grupowe, kolonie, zielone szkoły, czy zawody. Z nami dojedziesz wszędzie!

Jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego transportu w Krakowie na organizowane wyjazdy warto zapoznać się z naszą ofertą! Dbając o najwyższy standard świadczonych usług, możemy Państwa zapewnić o naszym profesjonalizmie, solidności, dokładności oraz punktualności. Na rynku istniejemy od niedawna, za to dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą, dzięki której nawiązaliśmy już stałą współpracę.

Naszą mocną stroną są nowoczesne autokary, które zapewnią komfort podróży, nawet tej najdalszej. Autokary wyposażone są w klimatyzację, regulowane fotele oraz odtwarzacz audio-video/DVD, który pozostawimy do Państwa dyspozycji, a nasi kierowcy zadbają o Państwa bezpieczeństwo w każdej podróży. Jako przedsiębiorcy posiadamy wszystkie certyfikaty i zezwolenia pozwalające na organizację wyjazdów zarówno na terenie całej Polski jak i krajów europejskich. Ceny naszych usług są zawsze ustalane indywidualnie z klientem – ponieważ do każdego podchodzimy indywidualnie.

Jeśli chcą Państwo poznać naszą wycenę wystarczy tylko wysłać formularz zgłoszeniowy – a my skontaktujemy się z Państwem!