Nasza firma Oes Transport w Krakowie w swojej ofercie zaprasza do skorzystania z możliwości wynajmu pojazdów na wycieczki firmowe. Oferujemy transport osobowy na terenie całego kraju jak i za granicą.

Nasza oferta skierowana jest do firm, poszukujących transportu na wszelkiego rodzaju organizowane wyjazdy. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe, komfortowe, klimatyzowane oraz w pełni sprawne technicznie busy oraz autokary. Naszym dodatkowym atutem są doświadczeni i sprawdzeni kierowcy. Posiadają oni wszystkie niezbędne uprawnienia oraz przeszkolenie zgodne z wymogami ustawodawcy. Sprawimy, że podróż będzie początkiem udanej wycieczki! Od kilku lat zajmujemy się przewozem autokarowym. Posiadamy wszystkie licencję oraz certyfikaty pozwalające na krajowy i międzynarodowy transport osób.

Dotychczas z naszych usług skorzystało już wiele firm, szkół oraz uczelni jak również klientów indywidualnych. Doświadczenie jakie już zdobyliśmy podczas wyjazdów jak również w obsłudze klienta pozwala Nam na dopasowanie się do Państwa potrzeb. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie. Każde powierzone zadanie jest dla nas nowym wyzwaniem dlatego gwarantujemy rzetelne przygotowanie się do niego oraz profesjonalizm.

U nas naszym klientom dajemy możliwość wcześniejszego oglądnięcia pojazdu i podjęcia ostatecznej decyzji! Naszą ofertę kierujemy również do biur podróży w ramach turystyki krajowej i międzynarodowej.