Usługi transportowe – transport specjalistyczny OES KRAKÓW

to gwarancja rzetelności, profesjonalizmu i satysfakcji!

Profesjonalizm

Profesjonalizm

 

Satysfakcja

Satysfakcja

 

Rzetelność

Rzetelność

 

W OES Transport zajmujemy się organizacją oraz realizacją transportu specjalistycznego

ładunków nienormatywnych i ponadgabarytowych na obszarze małopolski, Polski jak i całej Europy. Zajmujemy się również transportem materiałów budowlanych na terenie małopolski.

Usługi transportowe – transport specjalistyczny – OES Kraków

to nowa, dynamicznie rozwijająca się firma. Do Państwa dyspozycji mamy nowoczesny tabor, spełniający wszelkie niezbędne wymagania formalne i techniczne, doświadczonych kierowców, jak również wymagane prawem pozwolenia na wykonywanie transportu drogowego rzeczy.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z przewozem niewymiarowych ładunków, maszyn specjalistycznych zarówno na terenie małopolski, kraju, jak również Europy. Dodatkowo oferujemy transport materiałów budowlanych głównie na terenie małopolski (w szczególności Kraków, Bochnia, Brzesko, Myślenice, Zabierzów, Miechów, Niepołomice, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Skawina, Wadowice, Wieliczka, Zakopane).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

Dlaczego warto wybrać OES?

Ponieważ współpraca z nami to pewność, że usługi zostaną zrealizowane szybko i na najwyższym poziomie.

Nasze główne atuty to punktualność, niezawodność, doświadczeni kierowcy o wysokich kwalifikacjach zawodowych, nowoczesny tabor oraz szybka i bezpłatna wycena usługi.

Usługi jakie oferujemy obejmują

transport maszyn

transport specjalistyczny

transport ciężki

transport ponadgabarytowy

transport ładunków nienormatywnych

transport materiałów budowlanych.

Cennik

 

Każda zadanie, które realizujemy jest przez nas traktowana indywidualnie. Dlatego też, w celu ustalenia ceny usługi zapraszamy do kontaktu – telefonicznego bądź mailowego. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami przygotujemy profesjonalną, rzetelną i bezpłatną wycenę.

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy formularz kontaktowy. Wskazane w nim informacje pozwolą na na przygotowanie indywidualnej, dopasowanej do Państwa potrzeb oferty.