Spotkania biznesowe są istotną częścią każdej dużej korporacji. Dlatego ważne jest aby transport zrealizowany był na najwyższym poziomie. Jeżeli Państwa firma organizuje spotkania biznesowe w Krakowie i poszukuje odpowiedniego transportu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę wyszkolonych i doświadczonych kierowców. Nasze samochody spełnią Państwa oczekiwania. Działamy na terenie całej Małopolski i jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy przewóz nowoczesnymi samochodami o wysokim standardzie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody osobowe:

  • limuzynę marki AUDI A6,
  • 20- osobowe oraz 13 – osobowe busy marski Mercedes-Benz Sprinter,
  • mini busy 8-osobwe marki Renault Trafic oraz VW T5,
  • autobus Solbus St 11 – mieszczący 43 osoby,

Wszystkie nasze samochody wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, a odtwarzacz audio-video/DVD umili Państwu trasę, istnieje również możliwość obejrzenia samochodów przed podjęciem decyzji! Jako firma działająca na rynku od kilku lat gwarantujemy rzetelne wykonanie powierzonych zleceń. Do każdego z klientów podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty. Obsługa naszych doświadczonych kierowców realizowana jest na najwyższym poziomie.

Zapewniamy konkurencyjne ceny! Każdy wyjazd jest inny dlatego skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę usługi!