Wychodząc Państwa oczekiwaniom naprzeciw, do naszej oferty dołączyliśmy wynajem naszych samochodów w zakresie transferów lotniskowych w Krakowie, Pyrzowicach oraz Katowicach. Zadbamy aby podróż na lotnisko lub z lotniska na miejsce noclegowe odbyła się punktualnie, sprawnie oraz komfortowo! Zaoszczędzimy Państwa czas!

Nasi kierowcy zawiozą Państwa na wskazane lotnisko, jak również odbiór Państwa z lotniska realizowany będzie zaraz po Państwa przylocie. Indywidualne transfery pozwalają Państwu na komfort w planowaniu podróży dostosowując się tylko do własnych potrzeb. Zaoszczędzimy Państwa czas będąc w pełni do Państwa dyspozycji. Nawet opóźnienie przylotu nie będzie już problemem, ponieważ nasz kierowca będzie cały czas czekać na Państwa!

Nasze pojazdy są nowoczesne, komfortowe, zadbane oraz w pełni sprawne technicznie ponieważ poddawane są częstym przeglądom aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo. Dla większych grup oferujemy również przewozy minibusami 8-osobowymi lub busami 20-osobowymi. Naszym niewątpliwym atutem są nasze ceny! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego nie posiadamy stałego cennika. W tym celu wystarczy tylko uzupełnić niezobowiązujący formularz a My przygotujemy ofertę tylko dla Państwa! Zapraszamy do obejrzenia naszego taboru!