Jeśli organizują Państwo wyjazd na tragi i potrzebują transportu w naszej ofercie świadczymy również wynajem samochodów wraz z kierowcą na przetargi w całej Małopolsce jak również w całym kraju. Zapewniamy Państwu dostępność samochodów, profesjonalizm w obsłudze, nowoczesne samochody i doświadczonych kierowców.

Jako młoda i dynamicznie rozwijająca się firma z zakresu przewozów osób i rzeczy na terenie całego kraju jak również w całej Unii Europejskiej kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług. Już w niedługim czasie udało zdobyć się nam stałych klientów. Współpracujemy ze szkołami, uczelniami, firmami oraz osobami indywidualnymi. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody o bardzo wysokim standardzie, wszystkie są nowoczesne oraz w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podczas podróży dlatego nasi kierowcy są doświadczeni, wyszkoleni oraz posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia. Sprawimy, że podróż stanie się miłym wstępem do uczestniczenia w targach.

W naszej ofercie znajdą Państwo minibusy dla 8 osób, busy dla grup 20 osobowych oraz autokary dla grup liczących 43 osoby. Nasze ceny są bezkonkurencyjne i aby się o tym przekonać wystarczy tylko wysłać formularz zgłoszeniowy opisujący plan podróży a  My się z Państwem skontaktujemy i podamy naszą wycenę! Wysłanie formularza nie jest zobowiązujące a nasze ceny zawsze można negocjować!