Jeżeli poszukują Państwo transportu na wszelkiego rodzaju imprezy zapraszamy do Nas! Specjalizujemy się w przewozie osób, nasze pojazdy zadowolą najbardziej wymagającego klienta a ceny naszych usług są bezkonkurencyjne!

Nasza firma pragnie zaoferować usługi związane z transportem osób. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę możliwości. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów. Dysponujemy samochodami osobowymi, minibusami, busami oraz autobusami. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Za każdym razem do kolejnego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego też nie posiadamy stałego cennika, każda usługa jest inna i do każdej jesteśmy w pełni przygotowani. Dlatego zapraszamy do kontaktu z Nami abyśmy mogli zaoferować korzystną cenę! Zapewniamy Państwu świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie.

Nasze pojazdy są eleganckie i nowoczesne, zadbane oraz w pełni sprawne technicznie – ponieważ poddawane są częstym kontrolą. Mając świadomość odpowiedzialności związanej z naszą działalnością nasze zlecenia są wykonywane rzetelnie. A nasi kierowcy zapewnią Państwu bezpieczną oraz miłą podróż. Swoją ofertę pragniemy również skierować do biur podróży ponieważ posiadamy wszystkie wymagania zezwolenia, certyfikaty oraz uprawnienia na przejazdy krajowe oraz międzynarodowe, jak również do szkół i uczelni poszukujących do stałej współpracy firmę transportową. Zostań naszym stałym klientem a ceny będą jeszcze korzystniejsze!