Jeśli planujesz organizację konferencji w firmie i poszukujesz transportu na najwyższym poziomie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody osobowe, busy oraz autokary. Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne, klimatyzowane, zadbane oraz sprawne technicznie – a nasi kierowcy zapewnią spokojną oraz bezpieczną podróż. OES TRANSPORT na rynku istnieje już kilka lat. Zaufanie firm, szkół oraz klientów indywidualnych pozwoliło Nam na poszerzenie oferty.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zapewni komfortowy przejazd na organizowane wyjazdy konferencyjne, zapraszamy do obejrzenia naszych samochodów  w galerii lub osobiście w Krakowie. Specjalizujemy się w transporcie osób na terenie całego kraju jak również za granicą. Zapewniamy Państwu profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny wynikające z indywidualnego podejścia do każdego klienta, również w naszej ofercie zapewniamy rabaty już dla stałych klientów. A nasze ceny zawsze można negocjować!

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty oraz zezwolenia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, czas, miła obsługa oraz komfort jazdy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta dlatego Nasi klienci chętnie wracają do Nas.

Komfort podróży na wyjazdy konferencyjne jest istotnym czynnikiem całego wyjazdu. Dlatego warto to powierzyć profesjonalistom takim jak My. Na Państwa życzenie zapewniamy również podczas wyjazdu wybraną muzykę oraz ubiór kierowcy.