Nasza firma świadczy szereg usług z zakresu transportu. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w kompetentny, profesjonalny i odpowiedzialny sposób zapewnia przewozy wahadłowe na terenie całego kraju jak również w krajach Unii Europejskiej koniecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Przejazd wahadłowy znacznie obniża Państwa koszt podróży. U nas gwarantujemy korzystne ceny oraz możliwość zamówienia przejazdów wahadłowych dla grupy dowolnej wielkości ponieważ nasz tabor jest zróżnicowany w zależności od zapotrzebowania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy minibusy skierowane dla grup 8-osobowych, dla większych grup busy 20-osobowe oraz autokary przeznaczone na 43-osoby. Nasza flota jest nowoczesna oraz bardzo komfortowa zaś nasi kierowcy zapewnią swoją osobą obsługę na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo jazdy oraz jej komfort. Kierunek przewozów uzależniony jest od Państwa potrzeb – ponieważ Jesteśmy elastyczni względem Państwa.

Jako przewoźnik posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty i zezwolenia na świadczenie naszych usług. U nas istnieje możliwość wcześniejszego obejrzenia pojazdów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy o korzystnych cenach. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeniowego, który umożliwi dokładną wycenę Państwa usługi. U nas gwarantujmy punktualność, solidność bezpieczeństwo oraz profesjonalizm!