Jeżeli poszukują Państwo możliwośći wynajęcia pojazdów wraz z profesjonalnym kierowcą w Krakowie to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. OES Transport jest młodą ale dynamicznie rozwijającą się firmą, która cały czas nastawiona jest na profesjonalne podejście oraz zadowolenie klienta. Zawieziemy Państwa w każdy zakątek w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne samochody, wyposażone w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, odtwarzacz audio-video/DVD oraz uchylane fotele – zapewniające komfort podróży. Nasze pojazdy zawsze wynajmujemy z doświadczonymi oraz wyszkolonymi kierowcami, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne podczas wyjazdów. Dodatkowo ich wysoka kultura osobista zagwarantuje Państwu miłą obsługę i świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie.

Jako rzetelny przedsiębiorca przewozowy posiadający wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty na krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Zapewniamy Państwa o naszym profesjonalizmie, punktualności oraz solidności w realizacji powierzonych zleceń. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeniowy, który pozwoli nam na indywidualną wycenę usługi. Nasze ceny zawsze można negocjować a dla stałych klientów przewidujemy dodatkowe rabaty.