Jeśli poszukują Państwo odpowiedzialnego, profesjonalnego i kompleksowego wynajmu busów oraz autobusów na wyjazdy pielgrzymkowe – nasza firma na pewno spełni Państwa oczekiwania.
Nasze samochody zabiorą Państwa do największych miejsc kultu religijnego w kraju i na świecie. Sprawimy że wyjazd odbędzie się w komfortowych warunkach

Firma OES TRANSPORT z siedzibą w Krakowie, której podstawą działalności jest przewóz osób w kraju i zagranicą, oferuje przejazdy pielgrzymkowe dla grup. Mając na uwadze specyfikę podróży świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasze samochody są w pełni przygotowane do wygodnej i komfortowej jazdy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów jest przystosowane ich do potrzeb osób starszych oraz niepełnosprawnych. Nasze samochody są klimatyzowane oraz posiadają wygodne, niskie progi co zapewni komfort przy wsiadaniu czy wysiadaniu z pojazdu. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy korzystne ceny naszych usług oraz rabaty dla stałych klientów.

Nasze doświadczenie oraz wyszkoleni kierowcy zapewnią i zagwarantują Państwu bezpieczną i przyjemną podróż. Dzięki naszym usługom pielgrzymka wiernych będzie udanym wyjazdem dzięki w pełni sprawnym technicznie oraz klimatyzowanym pojazdom, które poddawane są częstym kontrolom. Bezpieczeństwo podróży jest naszym mottem. Zapewniamy jakość świadczonych przez nas usług na najwyższym poziomie dla każdej grupy. Nasze ceny można negocjować! Zapraszamy do sprawdzenia wyceny usługi.