OES TRANSPORT świadczy usługi w zakresie obsługi wszystkich imprez zorganizowanych przez firmy w Krakowie jak również w całej Małopolsce. Jeśli Państwa firma poszukuje nowoczesnego transportu warto zapoznać się z naszą ofertą!

Jesteśmy krakowską firmą istniejącą na rynku już kilka lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam na w pełni profesjonalne podejście do klienta. Oferujemy Państwu transport na wszystkie możliwe wyjazdy organizowane przez firmę. Zapewniamy odpowiednie pojazdy, które są nowoczesne, zadbane, wyposażone w klimatyzację, w pełni sprawne technicznie. Nas kierowcy są doświadczeni, wyszkoleni i przygotowani do obsługi imprez zorganizowanych przez firmy. Posiadają wszystkie wymagane uprawnienia. Dysponujemy rozbudowaną flotą samochodów dostosowanych do najbardziej wymagającego klienta.

W swoim wyposażeniu posiadamy limuzyny, mini busy (8-osobowe), busy (20-osobowe) oraz autobusy (40-osobowe). Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę!!!

Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Z nami poznasz prawdziwą jakość podróżowania! Naszym celem jest zapewnienie Państwu bezpiecznych, komfortowych i przede wszystkim w miłej atmosferze przejazdów. Wybierając naszą ofertę zaoszczędzą Państwo swój czas i pieniądze! Zapewniamy bezkonkurencyjne ceny, które ustalane są bezpośrednio z każdym klientem po zapoznaniu się propozycją.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy niezawodni!